Компанія «ATIS»

ЗображенняКомпанія «ATIS» є постачальником авторемонтного обладнання та технологій, що забезпечують економічний і ефективний ремонт автотранспорту.

Найважливіші завдання:

Пропонувати кращі технології та обладнання, максимально розширюючи асортимент продукції;
забезпечити своїх партнерів всім комплексом послуг, що гарантує найкращий результат в їх роботі. Сайт компанії: http://atis-auto.ru/

Для вирішення поставлених завдань ми дотримуємося таких принципів: Постійний контроль і відповідальність за товар, що поставляється і надані послуги. Постійне зростання виробничих потужностей та розширення сфери послуг. Високий ступінь взаємної довіри між компанією і її клієнтами. Успішна робота компанії «ATIS» на ринку довела на практиці її основні конкурентні переваги: ​​

 • постійний контроль якості пропонованої продукції;
 • оптимальне співвідношення ціна / якість;
 • широкий асортимент обладнання;
 • добре налагоджена логістика, здатна забезпечити партнерів всім необхідним у найкоротший термін;
 • центр технічної підтримки, який надає необхідну інформаційну та технічну допомогу;
 • розвинена мережа регіональних дилерів.

Сьогодні компанія «ATIS» є однією з провідних компаній в Росії на ринку обладнання для ремонту та обслуговування автомобілів. Все обладнання відрізняється високою якістю виконання і надійністю, досягнутим за рахунок застосування найсучасніших технологій при виробництві. Продукція компанії орієнтована на найрізноманітніший коло споживачів, від автосервисного до промислового підприємства.

Як вибрати балансування верстат

ЗображенняСтикаючись з вибором верстата балансування для покупки в недавно відкритий автосервіс або шиномонтажную майстерню, новачки задаються багатьма питаннями: «Який верстат краще?», «Вибрати дешевий або дорогий?», «Які функції є в даній моделі?» І так далі. Досить непросто вибрати балансування верстат зважаючи великої різноманітності його моделей. Нижче описана покрокова інструкція вибору балансування обладнання:

 1. Для початку необхідно визначити фронт роботи - якою буде тип обслуговується транспорту і яка буде прохідність автосервісу в цьому напрямі. Основні категорії транспорту - мотоцикли, легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніка. Відповідно, колеса у них будуть різнитися між собою. Тому і балансувальні верстати слід вибирати, виходячи з розмірів обода колеса.
 2. Вибір виробника також є значущим фактором. В великі автосервіси набувають дороге обладнання німецької або італійського виробництва, а в невеликі шиномонтажні майстерні - переважно дешеве китайське. На європейські високоякісні балансувальні верстати йде націнка за рахунок бренду, на китайські - ні. Якість верстатів вище у європейців, але це не означає, що китайське обладнання вийде з ладу в перший тиждень роботу.
 3. Функціонал балансувальних верстатів впливає на швидкість і зручність роботи. Однією з важливих особливостей верстата є його тип - напівавтоматичний або автоматичний. На полуавтомате проводиться ручне вимір параметрів колеса, автомат ж самостійно вираховує необхідні дані. У кожному з типів присутні свої різні режими балансування, функції і технології, про які можна дізнатися у менеджера при виборі верстата балансування.
 4. Необхідно вивчити ринок. Продавці обладнання постійно конкурують між собою і пропонують вигідні пропозиції. Іноді дорогі балансувальні верстати можна купити за дуже вигідною ціною. Слід також подивитися на додаткові послуги компанії-продавця, такі як доставка, установка, навчання персоналу роботі на обладнанні. Наявність цих послуг говорить про серйозність компанії та її ставлення до клієнта.

Дивитись відео:

Устаткування для відновлення шин

ЗображенняУ зв'язку з часто виникаючими проблемами, пов'язані з проколами або інший псуванням шин, в кожному автосервісі або шиномонтажной майстерні встановлюється обладнання для відновлення шин. Таке обладнання призначається для ремонту камерних, безкамерних шин і самих камер. До слова, використання камерних покришок в автомобільних колесах хоч і застарілий спосіб, але, тим не менш, досить часто зустрічається.

Існує два види обладнання для відновлення шин. Найпоширенішим і найбільш відомим є вулканізатор, який розігріває гуму до певної температур, після чого споює її з іншого. Вулканізатори бувають декількох типів - переносні й стаціонарні, які в свою чергу розрізняються на підлогові, настільні, ручні, універсальні та цільові. Як видно з назви, переносні й стаціонарні пристрої характеризуються наявністю і відсутністю мобільності.

Мобільні вулканізатори призначені для нескладних відновлювальних процедур. Деякі моделі для електроживлення підключаються до автомобіля, деякі мають власний блок живлення. Вулканізатори такого типу зручні, легкі і дешеві.

Підлогові та настільні вулканізуючі пристрої розрізняються один від одного місцем розміщення і, відповідно, габаритними розмірами. Але принцип роботи та функціональні особливості у них за великим рахунком однакові. Виняток можуть становити застарілі моделі. Набір функцій наступний: автоматичний захист від перегріву, датчик температури, таймер, рівномірний тиск. На деяких вулканізаторах встановлюються гнучкі нагрівальні елементи для більш якісної спайки.

Іншим типом обладнання є сукупність, що складається з:

 • Автоклава
 • Шероховальний верстата
 • Станка нанесення стрічки
 • Шиноремонтний стійки
 • Верстата для одягання зовнішніх конвертів
 • Верстата для внутрішніх конвертів / для ободів
 • Ємності для підготовки клею
 • Екструдера
 • Колектора для збору крихти
 • Монорейки

Вся сукупність обладнання представляє собою систему повного ремонту шини, включаючи навіть відновлення протектора.

Підкатний домкрат для позашляховика

ЗображенняДомкрат - незамінна річ кожного автомобіліста. Домкратних обладнання призначається для підйому автомобіля на певну висоту з метою демонтажу колеса з осі. Ця процедура необхідна при заміні колеса в разі його проколу, і при заміни літньої гуми на зимову або навпаки. Домкрати діляться на такі види:

 • рейкові;
 • гвинтові;
 • гідравлічні;
 • пневматичні.

Найбільш поширеним і надійним видом домкратів є гідравлічний. В свою чергу він підрозділяється на пляшковий і подкатной. Пляшковий домкрат малогабаритний і зручний, проте, він не здатний підняти автомобіль на висоту більше півметра. Подкатной, навпаки, здатний підняти більшу вагу на велику висоту, ніж пляшковий. Ще одним перевагою Подкатниє домкрата над усіма іншими є те, що він має коліщатка і ручку, за допомогою який можна легко підвести підйомне устаткування під автомобіль. Єдиним мінусом подкатной моделі вважається те, що вона громіздка і важка, в порівнянні з іншими моделями. Тому вона експлуатується тільки в автосервісах або гаражах. Розміщувати такий домкрат в багажнику недоцільно.

Подкатной домкрат для позашляховика повинен відповідати тільки одному вимогу - вимогу вантажопідйомності. Маса позашляховика варіюється від 1,5 до 3,5 тонн, тому домкрат повинен мати вантажопідйомність з запасом - до 4 тонн. Існують і броньовані позашляховики, які мають масу до 6 тонн, але вони наврядчи приїжджають в звичайну автомайстерню.

 ООО «АТИС»
Адрес: 127247 г. Москва, Дмитровское ш. 100, стр. 2
Телефон: +7 (495) 781-15-24 (многоканальный), +7 (916) 963-53-26
Часы работы: с 9-00 до 18-00
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - заказ оборудования
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - сервисная служба