Коні допоможуть послабити ознаки Альцгеймера

ЗображенняТурбота про коней допоможе людям, які страждають хворобою Альцгеймера.

Більше ніж п'яти мільйонів чоловік в Штатах живуть із захворюванням Альцгеймера. 20 вересня 2014, опубліковане в журналі «Альцгеймер» дослідження, з державного університету в Огайо, запропонувало, як вирішення проблеми - діяльність, яка може послабити ознаки цього умови - турбота про коней.

Что бы удержаться в седле, понадобится хорошая обувь. Для прогулок верхом нужно vans купить к примету в интернет магазине kedoff.net

Така діяльність відома як кінська терапія. Такий підхід в лікуванні включає в себе взаємодію з кіньми, для стимулювання емоційного добробуту при безлічі розладів, включаючи церебральний параліч, депресію і аутизм.

Згідно з даними, представленим командою дослідження, це - загальна терапія для підлітків і дітей з емоційними розладами, пов'язаними з розвитком. Така терапія втягує годівля, догляд та прогулянки з кіньми.

Але в останньому дослідженні, з журналу «Anthrozoös», вчені виявили, що така терапія може бути дуже ефективною для людей з ознаками Хвороби Альцгеймера. Головна ознака Альцгеймера - втрата пам'яті.

Але поряд з цим фактором, люди можуть відчувати зміни в настрої, підвищений рівень неспокою і депресію. Холлі Дабелько, ад'юнкт - професор зі сфери соціальних проблем в Огайо, відзначає, що так само як і в попередніх випадках, така терапія може бути корисною при Альцгеймера.

Вчені оцінили 16 учасників з хворобою, дев'ять жінок і сім чоловіків. Вони з'ясували, що кінська терапія за один місяць (1 заняття на тиждень) підвищила настрій і зменшила напади негативної поведінки серед людей з Хворобою Альцгеймера.